> > > Hotel Villa Delle Ortensie

Informace o Hotel Villa Delle Ortensie

Vítáme Vás na stránce Hotel Villa Delle Ortensie na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Villa Delle Ortensie, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Villa Delle Ortensie, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Villa Delle Ortensie.

  • Hotel Villa Delle Ortensie

Hotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Delle Ortensie - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Villa Delle Ortensie
Ulice:  Viale Alle Fonti, 117
Město:  24038 SantʼOmobono Imagna
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2460 Kč
95 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresitsvrunonlzh

Rychlý popis

Villa Delle Ortensie sídlí v budově z 19. století. Nachází se v nadmořské výšce 500 metrů v srdci údolí Valle Imagna 25 km od Bergama a je obklopená více než 130000 m² soukromého parku. Hotel Villa Delle Ortensie s rozlehlými upravenými zahradami a wellness centrem s kosmetickým salonem představuje ideální místo pro odpočinkovou dovolenou. K dispozici je krytý bazén, sauna a turecká lázeň. Využít můžete také vířivku a posilovnu a venkovní tenisový kurt. Klasicky zařízené klimatizované pokoje jsou vybavené TV a minibarem a mají vlastní koupelnu. Ve vile je zdarma k dispozici internetový koutek a bezplatné parkoviště. Snídaně se podává formou bufetu a restaurace servíruje pokrmy italské kuchyně připravené z mnoha bioproduktů. Součástí nabídky je velké množství vegetariánských jídel.

 
 
facebook g+ twitter