Evropa > Itálie > Ligurie > Imperia > Sanremo > Best Western Hotel Nazionale

Informace o Best Western Hotel Nazionale

Vítáme Vás na stránce Best Western Hotel Nazionale na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Best Western Hotel Nazionale, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Best Western Hotel Nazionale, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Best Western Hotel Nazionale.

  • Best Western Hotel Nazionale

Best Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Nazionale Sanremo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Best Western Hotel Nazionale
Ulice:  Corso Matteotti 3
Město:  18038 Sanremo
Okres:  Imperia
Kraj:  Ligurie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2175 Kč
84 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Best Western Hotel Nazionale stojí na nejoblíbenější nákupní ulici v Sanremu, přímo u městského kasina. Má střešní terasu s vířivkou, ze které se otevírá panoramatický výhled na Ligurské moře. Nazionale Hotel nabízí prostorné a klimatizované pokoje vybavené minibarem, TV s programy Sky a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Budova pochází z 19. století a její součástí je elegantní restaurace, kde se podávají ligurské speciality. Na snídani formou bufetu si za teplého počasí můžete pochutnat na terase. Od tohoto hotelu řetězce Best Western dojdete pěšky za 5 minut do středověkého centra Sanrema i na pláž. Divadlo Teatro Ariston je vzdálené jen 300 metrů.

Zajímavosti v okolí

Alassio40 kmAlassio kempování
 
 
facebook g+ twitter