Evropa > Itálie > Ligurie > Imperia > Sanremo > Hotel De Paris Sanremo

Informace o Hotel De Paris Sanremo

Vítáme Vás na stránce Hotel De Paris Sanremo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel De Paris Sanremo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel De Paris Sanremo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel De Paris Sanremo.

  • Hotel De Paris Sanremo

Hotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel De Paris Sanremo Sanremo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel De Paris Sanremo
Ulice:  Corso Imperatrice 66
Město:  18038 Sanremo
Okres:  Imperia
Kraj:  Ligurie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3069 Kč
120 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel De Paris se nachází vedle ruského kostela v Sanremu, jen pár minut chůze od centra města, a nabízí bezplatné wellness centrum se saunou a posilovnou. Pro budovu je typický nezaměnitelný secesní styl. Prostorné a vkusně zařízené pokoje v Hotelu De Paris Sanremo mají dřevěnou podlahu a bílé ložní prádlo. Ve všech je k dispozici bezplatné Wi-Fi, LCD TV s programy Sky, minibar a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. V restauraci se podávají ligurské speciality. Snídaně zahrnuje pečivo, croissanty, kávu a čaj. Nedaleké parkoviště lze využívat zdarma. Partnerská soukromá pláž leží 500 metrů od hotelu.


Důležité informace

Upozorňujeme, že vstup na soukromou pláž je zpoplatněn. Upozorňujeme, že minibar, stejně jako příslušenství pro přípravu čaje a kávy jsou k dispozici za příplatek.

Zajímavosti v okolí

Alassio40 kmAlassio kempování
 
 
facebook g+ twitter