Evropa > Itálie > Ligurie > Imperia > Sanremo > Hotel Sole Mare

Informace o Hotel Sole Mare

Vítáme Vás na stránce Hotel Sole Mare na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Sole Mare, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Sole Mare, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Sole Mare.

  • Hotel Sole Mare

Hotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Mare Sanremo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Sole Mare
Ulice:  Via Carli 23
Město:  18038 Sanremo
Okres:  Imperia
Kraj:  Ligurie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1226 Kč
48 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Sole Mare nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a přátelské služby. Nachází se 1,5 km od vlakového nádraží a blízko historického centra města, přístavu a pláží. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají minibar, satelitní TV s plochou obrazovkou a parkety. Součástí některých je balkon s výhledem na moře. Rodinný Sole Mare Hotel nabízí hostům slevy v plážovém klubu vzdáleném 200 metrů a za poplatek zajišťuje kyvadlovou dopravu z letiště Nizza. Hotel Sole Mare se nachází kousek pěšky od kasina a divadla Ariston a 20 metrů od cyklostezky.


Důležité informace

Upozorňujeme, že u rezervací na více než 7 nocí může hotel požadovat složení zálohy na první 2 noci. Informujte prosím Hotel Sole Mare o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Alassio40 kmAlassio kempování
 
 
facebook g+ twitter