Evropa > Itálie > Kampánie > Salerno > Salerno > Hotel Plaza

Informace o Hotel Plaza

Vítáme Vás na stránce Hotel Plaza na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Plaza, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Plaza, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Plaza.

  • Hotel Plaza

Hotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Plaza Salerno - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Plaza
Ulice:  Piazza Vittorio Veneto (P.zza Ferrovia), 42
Město:  84123 Salerno
Okres:  Salerno
Kraj:  Kampánie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1634 Kč
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Plaza se nachází v samém srdci Salerna, přímo naproti vlakovému nádraží a nedaleko autobusového terminálu i pobřežní promenády, a nabízí každodenní snídani formou bufetu. Hotel poskytuje ubytování v pokojích s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a klimatizací. Plaza Hotel představuje ideální volbu pro návštěvu Salerna i jeho okolí. Tento rodinný hotel zaměstnává fantastický personál, který vám bude neustále k dispozici a vynasnaží se, abyste si svůj pobyt užili naplno. Místní trajekty zajišťují snadné spojení se Sardinií a Sicílií. Do Neapole i městeček na pobřeží Amalfitana se lze dostat vlakem nebo autobusem.

 
 
facebook g+ twitter