Evropa > Itálie > Kampánie > Salerno > Salerno > Hotel Montestella

Informace o Hotel Montestella

Vítáme Vás na stránce Hotel Montestella na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Montestella, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Montestella, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Montestella.

  • Hotel Montestella

Hotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - HotelyHotel Montestella Salerno - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Montestella
Ulice:  Corso Vittorio Emanuele 156
Město:  84122 Salerno
Okres:  Salerno
Kraj:  Kampánie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1458 Kč
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Montestella stojí na hlavní ulici Corso Vittorio Emanuele, v pěší zóně Salerna. Tento rodinný hotel nabízí pouhých 400 metrů od vlakového nádraží klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Pokoje mají moderní interiér, koberec a LCD TV. V každém je psací stůl, minibar a vlastní koupelna. Montestella Hotel každé ráno připravuje snídani, která se podává formou bufetu a zahrnuje sladká i slaná jídla. V létě si ji můžete sníst venku na terase. Salernská katedrála je vzdálena 800 metrů a turistický i obchodní přístav je nedaleko.

 
 
facebook g+ twitter