Informace o Hotel Rudy

Vítáme Vás na stránce Hotel Rudy na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Rudy, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Rudy, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Rudy.

  • Hotel Rudy

Hotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyHotel Rudy Riva del Garda - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Rudy
Ulice:  Via San Nazzaro 81
Město:  38066 Riva del Garda
Okres:  Trento
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
825 Kč
32 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithusvrudanofitrnl

Rychlý popis

Hotel Rudy je skutečným klenotem v srdci údolí Basso Sarca. Nabízí bezplatné Wi-Fi a wellness centrum s volným vstupem, kde si mohou hosté příjemně odpočinout. Na místě si můžete vypůjčit elektrokola. Tento moderní hotel poskytuje ubytování v pohodlných pokojích s balkonem s panoramatickým výhledem, Wi-Fi a satelitní TV. Hotel Rudy disponuje novým luxusním wellness centrem se saunou a relaxační částí, kam mají hosté vstup zdarma.


Důležité informace

Upozorňujeme, že wellness centrum je otevřené od 14:00 do půlnoci a návštěvu je třeba rezervovat předem. Děti do 12 let nemají do wellness centra vstup povolen.

 
 
facebook g+ twitter