Evropa > Itálie > Trentino-Jižní Tyrolsko > Trento > Riva del Garda > Astoria Park Hotel Spa Resort

Informace o Astoria Park Hotel Spa Resort

Vítáme Vás na stránce Astoria Park Hotel Spa Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Astoria Park Hotel Spa Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Astoria Park Hotel Spa Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Astoria Park Hotel Spa Resort.

  • Astoria Park Hotel Spa Resort

Astoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - HotelyAstoria Park Hotel Spa Resort Riva del Garda - Pensionhotel - Hotely
Název:  Astoria Park Hotel Spa Resort
Ulice:  Viale Trento 9
Město:  38066 Riva del Garda
Okres:  Trento
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1762 Kč
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Astoria Hotel se nachází u parku o rozloze 15.000 m² a 1 km od jezera Garda. Nabízí venkovní i kryté bazény. Všechny pokoje nabízejí Wi-Fi zdarma a satelitní TV. Pokoje jsou umístěné v různých budovách v zahradě, jsou zařízené v soudobém stylu a mají dřevěné podlahy. V koupelně najdete fén, župan a pantofle. Za příplatek lze využít saunu, parní lázeň a posilovnu v místním wellness centru. Můžete si objednat řadu masáží a kosmetických procedur. Astoria Park Hotel se vyznačuje moderním designem, kombinovaným s prvky minimalismu. Jeho kruhový sál má velká skleněná okna s výhledem do zahrady. Zde můžete na pohodlných pohovkách popíjet nápoje z baru. Hotel stojí v ulici Via Trento v Rivě del Garda, která vede do 500 m vzdáleného centra. Parkování u hotelu je zdarma, dálnice A22 odtud leží 17 km.


Důležité informace

Vstup do hotelového wellness centra je za příplatek a je povolen pouze hostům starších 16 let. Upozorňujeme, že v případě předčasného odjezdu hotel účtuje celou cenu rezervovaného pobytu. Upozorňujeme, že přistýlky jsou široké 80 cm a dlouhé 180 cm. V rezidenci se lze ubytovat pouze s malými domácími mazlíčky.

 
 
facebook g+ twitter