Evropa > Itálie > Ligurie > Janov > Cavi di Lavagna > Hotel Tirreno

Informace o Hotel Tirreno

Vítáme Vás na stránce Hotel Tirreno na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Tirreno, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Tirreno, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Tirreno.

  • Hotel Tirreno

Hotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - HotelyHotel Tirreno Cavi di Lavagna - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Tirreno
Ulice:  Via Como 41
Město:  16030 Cavi di Lavagna
Okres:  Janov
Kraj:  Ligurie
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlarzh

Rychlý popis

Rodinný Hotel Tirreno se nachází na pěkném místě na pobřeží města Cavi Di Lavagna, mezi oblastí Cinque Terre a městem Portofino. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a stylovou restauraci s terasou a výhledem na ligurské pobřeží. Klimatizované pokoje v tomto komfortním 3hvězdičkovém hotelu mají satelitní LED TV a koupelnu. Některé mají balkon a jiné výhled na záliv Tigulio. V restauraci umístěné v 5. patře se podávají pokrmy regionální i národní kuchyně a rybí speciality. K dispozici je sdílená místnost s TV a kontinentální snídaně formou bufetu za příplatek. Hotel Tirreno leží jen 100 metrů od úchvatné Ligurské pláže. Města Lavagna a Sestri Levante leží nedaleko. Hotel nabízí vynikající dopravní dostupnost, bezplatné půjčení jízdních kol a neplacené parkoviště.


Důležité informace

Upozorňujeme, že počet parkovacích míst je omezený. Vezměte prosím na vědomí, že v případě předčasného odjezdu vám bude účtována celá částka rezervovaného pobytu. Klimatizace je k dispozici na požádání a za příplatek.

 
 
facebook g+ twitter