Evropa > Itálie > Lombardie > Como > Griante Cadenabbia > Hotel Britannia Excelsior

Informace o Hotel Britannia Excelsior

Vítáme Vás na stránce Hotel Britannia Excelsior na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Britannia Excelsior, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Britannia Excelsior, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Britannia Excelsior.

  • Hotel Britannia Excelsior

Hotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - HotelyHotel Britannia Excelsior Griante Cadenabbia - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Britannia Excelsior
Ulice:  Via Regina 41
Město:  22011 Griante Cadenabbia
Okres:  Como
Kraj:  Lombardie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1328 Kč
52 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Britannia Excelsior sídlí v bývalém hostinci z 19. století na břehu jezera Como. Nádherné pokoje jsou vkusně zařízené luxusními materiály a starožitným nábytkem. Naproti hotelu se nachází bazén, do kterého mají hosté vstup zdarma. Britannia Excelsior se nachází pouhých 50 metrů od lodního přístaviště Cadenabbia a nabízí bezplatné parkování a překrásný výhled na oblast Bellagio. Centrum obce Griante je vzdálené 10 minut chůze. Britannia Excelsior Hotel má pokoje se satelitní TV a vlastní koupelnou se sprchou a fénem. Některé pokoje poskytují výhled na jezero a některé mají také balkon. Ve vstupní hale je dostupné bezplatné Wi-Fi. V jedné ze dvou restaurací se denně podává kontinentální snídaně. Bufetová restaurace i à la carte restaurace u jezera se specializují na jídla klasické italské a mezinárodní kuchyně.


Důležité informace

Svatební oslavy lze uspořádat pouze po dohodě s vedením. Vezměte prosím na vědomí, že hotel má 2 restaurace, jednu otevřenou celoročně a druhou jen během léta. Vezměte prosím na vědomí, že hotelová parkovací místa jsou k dispozici podle momentální obsazenosti. V případě potřeby budete moci využít bezplatnou kyvadlovou dopravu z parkoviště mimo hotelový areál a zpět.

 
 
facebook g+ twitter