Evropa > Itálie > Toskánsko > Florencie > Florencie > Villa La Vedetta

Informace o Villa La Vedetta

Vítáme Vás na stránce Villa La Vedetta na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Villa La Vedetta, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Villa La Vedetta, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Villa La Vedetta.

  • Villa La Vedetta

Villa La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - HotelyVilla La Vedetta Florencie - Pensionhotel - Hotely
Název:  Villa La Vedetta
Ulice:  Viale Michelangiolo 78
Město:  50125 Florence
Okres:  Florencie
Kraj:  Toskánsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4377 Kč
159 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithusvruhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel La Vedetta je situován v neoklasicistní vile nedaleko řeky Arno, pouhých 15 minut chůze od mostu Ponte Vecchio, a nabízí zahradu s vířivkou, venkovní bazén a terasu s výhledem na Florencii. Pokoje mají moderní interiér se starožitným nábytkem, satelitní TV, stereo systém s CD přehrávačem, bezplatný internet a velkou mramorovou koupelnu s masážní vanou. V odpoledních hodinách si můžete zdarma vychutnat čaj s domácím moučníkem. Villa La Vedetta má restauraci, ve které se každý den podávají moderní pokrmy spolu s nejlepšími toskánskými víny. Hotelový bar je po celý týden otevřený od 12:30 až do půlnoci. Na místě se parkuje zdarma. Hotel zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra Florencie.

 
 
facebook g+ twitter