Informace o Hotel Azola

Vítáme Vás na stránce Hotel Azola na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Azola, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Azola, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Azola.

  • Hotel Azola

Hotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Azola Canazei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Azola
Ulice:  Streda De Piè 7
Město:  38032 Canazei
Okres:  Trento
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2025 Kč
79 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrudanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Příjemný Hotel Azola má ideální polohu pro lyžování v lyžařském středisku Canazei a nabízí celou řadu pohodlných pokojů a relaxačních zařízení pro volný čas. Hotel Azola se nachází na slunném a klidném místě jen kousek od centra města Canazei. V zimě můžete využít wellness centrum s bezplatným vstupem do sauny, parní lázně a dešťové sprchy. Nový den mohou hosté začít bohatou snídaní formou bufetu. Po náročném dni stráveném na sjezdovce vás jistě potěší restaurace, která podává chutná jídla. V zimě nabízí Hotel Azola také kyvadlovou autobusovou dopravu ke svahům Belvedere, což je ideální pro lyžaře. V letních měsících je Azola vynikajícím místem pro příjemnou dovolenou v Dolomitech, které nabízí mnoho turistických tras.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo13 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter