Informace o Hotel Astoria

Vítáme Vás na stránce Hotel Astoria na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Astoria, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Astoria, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Astoria.

  • Hotel Astoria

Hotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Astoria Canazei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Astoria
Ulice:  Via Roma 92
Město:  38032 Canazei
Okres:  Trento
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6152 Kč
240 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgdanohrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Astoria je situován v centru obce Canazei, pouhých 450 metrů od lanovky Belvedere, která vás vyveze do lyžařského areálu Giro dei 4 Passi, a pro hosty má k dispozici bezplatné wellness centrum s krytým bazénem, ​​tureckou lázní, saunou a vířivkou. Klasicky zařízené pokoje mají designový koberec, peřiny vhodné i pro alergiky, bezplatné Wi-Fi, satelitní TV, minibar a vlastní balkon. V restauraci se podávají snídaně formou bufetu a jihotyrolské speciality. Svůj oblíbený nápoj si můžete vychutnat také v baru. V zimní sezóně zajišťuje Astoria Hotel bezplatnou kyvadlovou dopravu ke sjezdovkám a v létě se může zúčastnit vycházek a pěších túr s hotelovým personálem. Hotel má také neplacené parkoviště, dětské hřiště a stolní tenis.


Důležité informace

Děti do 14 let mají volný vstup do bazénu pouze do 18:15.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo13 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter