Informace o Guglielmotel

Vítáme Vás na stránce Guglielmotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Guglielmotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Guglielmotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Guglielmotel.

  • Guglielmotel

Guglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - HotelyGuglielmotel Brembate - Pensionhotel - Hotely
Název:  Guglielmotel
Ulice:  Via Delle Industrie 1
Město:  24041 Brembate
Okres:  Miláno provincie
Kraj:  Lombardie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1683 Kč
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Guglielmotel je stylový motel situovaný jen kousek od dálnice A4 a 10 minut jízdy od letiště Bergamo Orio al Serio. Obklopuje ho velká zahrada a nabízí nepřetržitě otevřenou recepce a fitcentrum. Motel poskytuje ubytování v pokojích a apartmá s prvky v moderním i klasickém stylu a s prostornou koupelnou. Ve všech je satelitní TV s programy Sky Sports zdarma, minibar a psací stůl. Některé mají postele s malovanou pelestí uchycenou na zdi. V motelu je malá restaurace se zdobeným stropem a TV s plochou obrazovkou, kde se podávají snídaně a na oběd a k večeři pokrmy á la carte. Snídani si lze vzít i do pokoje/apartmá. K dispozici je také bar s nabídkou nápojů. K zázemí patří dále business centrum a 2 konferenční místnosti. V celém motelu je zdarma dostupné Wi-Fi. Guglielmotel se nachází v blízkosti mýtnice Capriate na dálnici A4 a 15 km od Bergama a 41 km od centra Milána. Za parkování u motelu se neplatí.


Důležité informace

Pokud provádíte rezervaci s platbou předem a požadujete fakturu, uveďte prosím při rezervaci do zvláštních požadavků údaje o své firmě.

 
 
facebook g+ twitter