Evropa > Itálie > Apulie > Barletta Andria Trani > Barletta > Hotel Tenuta San Francesco

Informace o Hotel Tenuta San Francesco

Vítáme Vás na stránce Hotel Tenuta San Francesco na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Tenuta San Francesco, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Tenuta San Francesco, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Tenuta San Francesco.

  • Hotel Tenuta San Francesco

Hotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - HotelyHotel Tenuta San Francesco Barletta - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Tenuta San Francesco
Ulice:  S.S. 16 Km 736
Město:  70051 Barletta
Okres:  Barletta Andria Trani
Kraj:  Apulie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1162 Kč
44 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Tenuta San Francesco najdete pouhých 5 minut jízdy od pobřežního letoviska Barletta. Nabízí klimatizované pokoje vybavené LCD TV a vlastní koupelnou s vysoušečem vlasů. Mezi palmami a eukalyptovníky najdete venkovní bazén se sluneční terasou a lehátky. Relaxovat a popíjet nápoje mohou hosté také v salonu. Součástí nabídky je bezplatné Wi-Fi a parkoviště. Uvnitř Tenuta San Francesco najdete soukromou rodinnou restauraci, která podává speciality oblasti Puglia. Tenuta San Francesco se nachází v prostředí zrekonstrovaného bývalého vinařství a jeho poloha je vhodná pro poznávání Apulie, regionu známého svými plážemi a mořskými plody. Na letiště Bari je to 60 km.

Zajímavosti v okolí

Andria16 kmAndria ubytování
 
 
facebook g+ twitter