Evropa > Itálie > Benátsko > Verona provincie > Affi > Locanda Moscal

Informace o Locanda Moscal

Vítáme Vás na stránce Locanda Moscal na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Locanda Moscal, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Locanda Moscal, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Locanda Moscal.

  • Locanda Moscal

Locanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - HotelyLocanda Moscal Affi - Pensionhotel - Hotely
Název:  Locanda Moscal
Ulice:  Via Pigna, 4
Město:  37010 Affi
Okres:  Verona provincie
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1794 Kč
70 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitrutrnlarzh

Rychlý popis

Tento příjemný rodinný penzion se nachází v horách mezi Veronou a jezerem Garda, 15 minut jízdy od obce Bardolino na břehu jezera a nabízí barevně zařízené klimatizované pokoje se satelitní TV. Všechny pokoje v hotelu Locanda Moscal jsou moderně zařízené a mají bezplatné kabelové připojení k internetu, velká okna a vlastní koupelnu s fénem, ​​pantofli a toaletními potřebami. Restaurace Moscal nabízí tradiční regionální kuchyni a rozsáhlý výběr vín. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Hotel je vzdálen 33 km od historické Verony, 40 minut jízdy od Mantovy a 20 minut od Gardalandu, jednoho z největších italských zábavních parků. Při delším pobytu je možno získat slevu.


Důležité informace

Pokud plánujete přijet mimo provozní dobu recepce, informujte prosím hotel předem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že restaurace je v pondělí uzavřena.

 
 
facebook g+ twitter