Evropa > Itálie > Kampánie > Salerno > Scario > Ora Resort Marcaneto Palace

Informace o Ora Resort Marcaneto Palace

Vítáme Vás na stránce Ora Resort Marcaneto Palace na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Ora Resort Marcaneto Palace, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Ora Resort Marcaneto Palace, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Ora Resort Marcaneto Palace.

  • Ora Resort Marcaneto Palace

Ora Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - HotelyOra Resort Marcaneto Palace Scario - Pensionhotel - Hotely
Název:  Ora Resort Marcaneto Palace
Ulice:  Loc. Marcaneto
Město:  84070 Scario
Okres:  Salerno
Kraj:  Kampánie
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurufinlarzh

Rychlý popis

Hotel Marcaneto Palace nabízí venkovní bazén a vlastní pláž, spolu s výhledem na Tyrhénské moře. Nachází se ve městě Scario v Parco Nazionale del Cilento. Klimatizované pokoje jsou vybavené minibarem a satelitní TV. Všechny mají balkon s výhledem na záliv Policastro nebo hory. Hotelová restaurace podává italskou a místní kuchyni uvnitř i venku na terase s výhledem na moře. Vychutnat si můžete také mořské speciality a místní vína. Ora Resort Marcaneto Palace nabízí mimo jiné multifunkční sportovní hřiště, fitness centrum a bezplatné parkování. Hotelový personál je k dispozici 24 hodin denně. Hotel je vzdálen asi kilometr od pláže a 5 minut jízdy od silnice SS18, která vede do slavných pobřežních měst jako Sapri a Maratea.

 
 
facebook g+ twitter