Evropa > Itálie > Kalábrie > Cosenza > Mangone > Albergo Carpino

Informace o Albergo Carpino

Vítáme Vás na stránce Albergo Carpino na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Albergo Carpino, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Albergo Carpino, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Albergo Carpino.

  • Albergo Carpino

Albergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - HotelyAlbergo Carpino Mangone - Pensionhotel - Hotely
Název:  Albergo Carpino
Ulice:  Via Parisi 34
Město:  87050 Mangone
Okres:  Cosenza
Kraj:  Kalábrie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
777 Kč
30 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudafirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Albergo Carpino nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením na internet a vlastním balkonem. Hotel stojí u sjezdu z dálnice A3 Rogliano, 10 minut autem od středu Cosenza. Pokoje jsou vybavené TV, telefonem a vlastní koupelnou. V apartmánech je také plně vybavená kuchyň. Carpino Hotel nabízí parkování zdarma a každé ráno italskou snídani. Restaurace se specializuje na jídla kalábrijské kuchyně. Nejbližší železniční stanice je 13 km daleko, zatímco zastávka autobusů do centra Cosenzy je jen kousek odtud. Na pobřeží Kalábrie s velkým množstvím písečných pláží dojedete autem za pouhých 30 minut. Okolí hotelu Carpino je plné barů, restaurací a obchodů.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v ceně polopenze je snídaně a večeře.

 
 
facebook g+ twitter