Evropa > Itálie > Piemont > Cuneo > Benevello > Relais Villa D'Amelia

Informace o Relais Villa D'Amelia

Vítáme Vás na stránce Relais Villa D'Amelia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Relais Villa D'Amelia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Relais Villa D'Amelia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Relais Villa D'Amelia.

  • Relais Villa D'Amelia

Relais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - HotelyRelais Villa D'Amelia Benevello - Pensionhotel - Hotely
Název:  Relais Villa D'Amelia
Ulice:  Fraz. Manera 1
Město:  12050 Benevello
Okres:  Cuneo
Kraj:  Piemont
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrudanofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Villa D'Amelia je kompletně renovovaný statek s velkou zahradou a bazénem s výhledem na okolní piemontskou krajinu. Svým hostům nabízí kompletní služby wellness centra a ubytování v elegantních pokojích zařízených prvotřídním nábytkem. Villa má restauraci oceněnou hvězdičkou Michelin, která se zaměřuje na italské speciality a pokrmy piemontské kuchyně. Jídla si můžete vychutnat se sklenkou místního vína Barolo. Všechny pokoje hotelu Villa Amelia mají dřevěné podlahy, TV s plochou obrazovkou a připojení k internetu zdarma. Elegantní prostředí vytvářejí bílé stěny a pečlivě zvolené kusy moderního nábytku. Pokoje mají výhled na zahrady nebo Alpy. Součástí hotelového wellness centra je vybavené fitness centrum, sauna a turecká lázeň. Villa D’Amelia se nachází v oblasti Langhe, na pomezí Alp a pohoří Barolo, ve městě Benevello, 15 minut jízdy od města Alba a dálnice A33.

 
 
facebook g+ twitter