Evropa > Itálie > Lombardie > Como > Sala Comacina > Taverna Bleu

Informace o Taverna Bleu

Vítáme Vás na stránce Taverna Bleu na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Taverna Bleu, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Taverna Bleu, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Taverna Bleu.

  • Taverna Bleu

Taverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - HotelyTaverna Bleu Sala Comacina - Pensionhotel - Hotely
Název:  Taverna Bleu
Ulice:  Via Vincenzo Puricelli 4
Město:  22010 Sala Comacina
Okres:  Como
Kraj:  Lombardie
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Taverna Bleu se nachází 100 metrů od břehů Komského jezera. Nabízí světlé pokoje s výhledem na jezero a terasu s výhledem na ostrov Comacina. Pokoje v hotelu Taverna mají parkety, vlastní koupelnu a satelitní LCD TV. V některých je k dispozici klimatizace a balkon. Taverna Bleu je rodinný hotel. V restauraci se podávají místní speciality na panoramatické terase a ve sklípku se ukrývá široký výběr vín. Toto ubytování se nachází v obci Sala Comacina.

 
 
facebook g+ twitter