Evropa > Itálie > Trentino-Jižní Tyrolsko > Trento > Fondo > Lady Maria Hotel Wellness & Resort

Informace o Lady Maria Hotel Wellness & Resort

Vítáme Vás na stránce Lady Maria Hotel Wellness & Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Lady Maria Hotel Wellness & Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Lady Maria Hotel Wellness & Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Lady Maria Hotel Wellness & Resort.

  • Lady Maria Hotel Wellness & Resort

Lady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - HotelyLady Maria Hotel Wellness & Resort Fondo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Lady Maria Hotel Wellness & Resort
Ulice:  Via Garibaldi 20
Město:  38013 Fondo
Okres:  Trento
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
880 Kč
34 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Lady Maria se nachází v centru Fonda a nabízí skvělé dopravní spojení po celém městě i do 6 km vzdáleného lyžařského areálu Passo della Mendola. Lázeňská část hotelu zahrnuje krytý bazén a tureckou lázeň. Pokoje jsou zařízené v trentinském stylu a vyznačují se teplými barvami, dřevěnými podlahami a v některých případech také dřevěnými trámovými stropy. Součástí všech pokojů je TV s plochou obrazovkou i koupelna s fénem a toaletními potřebami. K některým pokojům patří balkon. Lady Maria Hotel Wellness & Resort stojí uprostřed Dolomit, 4 km od železniční stanice Mezzocorona, ke které vás doveze místní autobus. Hotel má bezplatné parkoviště. Těšit se můžete také na vnitřní a vnější relaxační prostory, masážní místnosti, saunu i solária. Snídaně je podávána formou bufetu a k obědu i večeři jsou restauraci připravovány místní speciality.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že vstup do lázní je k dispozici za příplatek. Do společných prostor není povolen vstup s domácími mazlíčky.

 
 
facebook g+ twitter