Evropa > Itálie > Trentino-Jižní Tyrolsko > Trento > Malosco > Blumen Hotel Bel Soggiorno

Informace o Blumen Hotel Bel Soggiorno

Vítáme Vás na stránce Blumen Hotel Bel Soggiorno na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Blumen Hotel Bel Soggiorno, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Blumen Hotel Bel Soggiorno, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Blumen Hotel Bel Soggiorno.

  • Blumen Hotel Bel Soggiorno

Blumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - HotelyBlumen Hotel Bel Soggiorno Malosco - Pensionhotel - Hotely
Název:  Blumen Hotel Bel Soggiorno
Ulice:  Via Miravalle 7
Město:  38013 Malosco
Okres:  Trento
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresithusvrubgdarotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Bel Soggiorno, s výhledem do údolí Non a na Brentské Dolomity, se nachází v obci Malosco. Nabízí lázně, velkou zahradu s panoramatickou terasou a čítárnu s výhledem. Hotel poskytuje ubytování v pokojích v typickém alpském stylu s dřevěnými podlahami a nábytkem ze světlého dřeva. Jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a disponují koupelnou s fénem. V restauraci se podávají regionální speciality formou menu za pevnou cenu. Snídaně je formou bufetu a zahrnuje domácí moučníky, sýry a uzeniny. Ve wellness centru mohou hosté zdarma využívat krytý bazén s hydromasážními tryskami a Kneippův chodník. Dále je dispozici fotbalové hřiště pro 5 hráčů na jedné straně, volejbalový kurt a kulečník. Hosté mají také možnost si v hotelu Bel Soggiorno zdarma vypůjčit jízdní kola a vydat se na výlet po okolí. K aktivitám v oblasti patří turistika, bruslení a rybaření. Přes léto lze využít venkovní bazén a golfové hřiště, které jsou v dosahu 2 km.


Důležité informace

Upozorňujeme, že sauna a turecká lázeň ve wellness centru jsou k dispozici za příplatek.

 
 
facebook g+ twitter