Evropa > Maďarsko > Budapest kraj > Budapešť > Budapešť > Marmara Hotel Budapest

Informace o Marmara Hotel Budapest

Vítáme Vás na stránce Marmara Hotel Budapest na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Marmara Hotel Budapest, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Marmara Hotel Budapest, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Marmara Hotel Budapest.

  • Marmara Hotel Budapest

Marmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - HotelyMarmara Hotel Budapest Budapešť - Pensionhotel - Hotely
Název:  Marmara Hotel Budapest
Ulice:  Nagy Ignác str. 21.
Město:  1055 Budapest
Okres:  Budapešť
Kraj:  Budapest kraj
Země:  Maďarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1888 Kč
71 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Marmara Hotel Budapest se vyznačuje orientálním stylem a nachází se v centru Budapešti, v blízkosti bulváru Nagykörút a 350 metrů od nádraží Nyugati i od stanice metra na trase M3. Na místě je zdarma k dispozici Wi-Fi. Pro pokoje v Hotelu Marmara Budapest je typická jedinečná kombinace moderních vymožeností a přirozené elegance. Pokoje Standard mají výhled do vnitřního dvora nebo do ulice a pokoje Superior mají balkon s výhledem do vnitřního dvora. V příjemném lobby baru si můžete u skleničky popovídat s přáteli. Na hosty na služební cestě čekají v Hotelu Marmara konferenční prostory o rozloze 120 m² s kapacitou až 45 osob. Zajímavá místa jako parlament, Markétin ostrov a bazilika sv. Štěpána, stejně jako řada muzeí, divadel a obchodů jsou odtud vzdálené jen pár kroků.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hotel přijímá karty OTP a K&H Széchenyi Pihenõkártya při platbách na místě.

 
 
facebook g+ twitter