Informace o City Hotel Ring

Vítáme Vás na stránce City Hotel Ring na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu City Hotel Ring, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt City Hotel Ring, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro City Hotel Ring.

  • City Hotel Ring

City Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Ring Budapešť - Pensionhotel - Hotely
Název:  City Hotel Ring
Ulice:  Szent István krt. 22
Město:  1137 Budapest
Okres:  Budapešť
Kraj:  Budapest kraj
Země:  Maďarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
892 Kč
34 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

City Hotel Ring se nachází na budapešťském Grand Boulevard, 250 metrů od vlakového nádraží Nyugati a v pěší vzdálenosti od památek, jako je budova maďarského parlamentu (800 metrů), nočních klubů nebo rekreační oblasti ostrova Margaret (850 metrů). Po noci stráveném v klimatizovaném pokoji a po snídani formou bufetu mohou hosté začít svůj den okružními jízdami nebo prací. Všechny pokoje mají bezplatné Wi-Fi připojení. K dalšímu vybavení, které City Hotel Ring nabízí, patří koutek s počítači a kabelovým internetem ve vstupní hale. Na recepci jsou k dispozici zdarma toaletní potřeby. V těsné blízkosti hotelu je spousta obchodů. Stanice metra, autobusu a tramvaje jsou v okruhu 250 metrů a další obchody a restaurace v 5 minut chůze vzdáleném zábavním centru.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hotel není vhodný pro pohybově handicapované hosty a hosty na invalidním vozíku. Upozorňujeme, že celý hotel je nekuřácký. Upozorňujeme, že při rezervaci 10 a více pokojů nebo na více než 10 dnů provede hotel automaticky autorizaci vaší kreditní karty. Upozorňujeme, že od 1. do 30. listopadu 2016 se snídaně podávají ve 30 metrů vzdálené restauraci.

 
 
facebook g+ twitter