Informace o Hotel Parlament

Vítáme Vás na stránce Hotel Parlament na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Parlament, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Parlament, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Parlament.

  • Hotel Parlament

Hotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - HotelyHotel Parlament Budapešť - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Parlament
Ulice:  Kálmán Imre utca 19.
Město:  1054 Budapest
Okres:  Budapešť
Kraj:  Budapest kraj
Země:  Maďarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2523 Kč
95 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento stylový butikový hotel se vyznačuje elegantním zařízením a těší se ideální poloze v samém srdci Budapešti, jen několik kroků od nábřeží Dunaje, parlamentu i katedrály sv. Štěpána. Hotel Parlament poskytuje ubytování v moderních a individuálně zařízených pokojích s klimatizací, prostornou koupelnou a TV s plochou obrazovkou. Ve všech pokojích je zdarma dostupný kabelové i bezdrátové připojení k internetu. Relaxovat mohou hosté v lázeňské částí hotelu s vířivkou a saunou. Lounge Bar nabízí široký výběr koktejlů i dalších nápojů a snídaně se formou bufetu podávají ve světlé snídaňové místnosti hotelu s prosklenou střechou. Doba od 10:00 do 17:00 je v hotelu vyhrazená pro šťastnou hodinku, během které je zdarma k dispozici čaj, káva i minerální voda. Hotel Parlament Budapest stojí v blízkosti hlavních nákupních částí města včetně ulice Vaci utca, vynikajících restaurací připravujících kulinářské speciality mezinárodní i maďarské kuchyně, módních kaváren a barů. Nedaleko najdete také několik tramvajových zastávek a stanic metra.

 
 
facebook g+ twitter