Evropa > Maďarsko > Budapest kraj > Budapešť > Budapešť > Hilton Budapest City

Informace o Hilton Budapest City

Vítáme Vás na stránce Hilton Budapest City na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hilton Budapest City, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hilton Budapest City, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hilton Budapest City.

  • Hilton Budapest City

Hilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - HotelyHilton Budapest City Budapešť - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hilton Budapest City
Ulice:  Váci út 1-3
Město:  1062 Budapest
Okres:  Budapešť
Kraj:  Budapest kraj
Země:  Maďarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3179 Kč
120 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hilton Budapest City se nachází v centru Budapešti, vedle vlakového nádraží a stanice metra Nyugati, a je přímo propojený s nákupním centrem WestEnd City Center. Svým hostům nabízí Wi-Fi ve všech prostorách a jeho součástí je i sauna a moderní fitness centrum s výhledem na město. Hilton Budapest City nabízí elegantně zařízené pokoje s klimatizací, velkým psacím stolem s ergonomickou židlí, minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, kabelovou TV a koupelnou. Stylová restaurace Arrabona podává jídla maďarské a mezinárodní kuchyně, ale také široký výběr vín, dětské menu a vegetariánské pokrmy. V elegantním prostředí kavárny Zita s letní terasou si můžete vychutnat koktejly, kávu nebo lehké občerstvení. Součástí hotelu je také stylový bar Kando. Během 15 minut dojdete ke klubům a barům v okolí náměstí Oktogon a na ulici Nagymező utca a stejně vzdálená je také budova maďarského parlamentu. Hilton Budapest City leží 21 km od letiště Ferihegy a za příplatek je dostupná kyvadlová doprava.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že na požádání a za příplatek 16 EUR na noc je možné se ubytovat s domácím mazlíčkem. Hmotnost domácího mazlíčka může být maximálně 15 kg.

 
 
facebook g+ twitter