Informace o Aqua Therm Hotel

Vítáme Vás na stránce Aqua Therm Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Aqua Therm Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Aqua Therm Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Aqua Therm Hotel.

  • Aqua Therm Hotel

Aqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyAqua Therm Hotel Zalakaros - Pensionhotel - Hotely
Název:  Aqua Therm Hotel
Ulice:  Üdülő sor 6
Město:  8749 Zalakaros
Okres:  Nagykanizsa
Kraj:  Zala / Zalaegerszeg
Země:  Maďarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
798 Kč
29 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurusltrnlarzh

Rychlý popis

Aqua Therm Hotel se nachází v klidné lokalitě v Zalakarosu, 300 metrů od termálních lázní, a nabízí zahradu s lehátky, výborné jídlo a Wi-Fi zdarma. Hotel má také vlastní lázně s vířivkami a saunami. Všechny pokoje v Hotelu Aqua Therm mají balkon a klimatizaci. K dispozici je také hřiště na minigolf a dětské hřiště.

 
 
facebook g+ twitter