Informace o Art Hotel

Vítáme Vás na stránce Art Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Art Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Art Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Art Hotel.

  • Art Hotel

Art Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Zalakaros - Pensionhotel - Hotely
Název:  Art Hotel
Ulice:  Üdülö sor 2.
Město:  8749 Zalakaros
Okres:  Nagykanizsa
Kraj:  Zala / Zalaegerszeg
Země:  Maďarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1349 Kč
49 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvruslhrtrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Art se nachází 600 metrů od centra lázeňského města Zalakaros. Nabízí řadu wellness zařízení včetně termálního bazénu, vířivky, solné místnosti a masáží. V celém hotelu Art lze využívat bezplatné Wi-Fi a na místě je také k dispozici neplacené parkoviště. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, satelitní TV, telefon, posezení a balkon s venkovním nábytkem. Některé pokoje poskytují klimatizaci a jsou k dispozici za příplatek a podle momentální obsazenosti. Na místě najdete také fitness centrum a tenisový kurt a můžete rovněž jen relaxovat na sluneční terase. Hotel Art nabízí i dopravu z vlakového nádraží nebo letiště Sármellék.

 
 
facebook g+ twitter