Informace o Napfeny Hotel

Vítáme Vás na stránce Napfeny Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Napfeny Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Napfeny Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Napfeny Hotel.

  • Napfeny Hotel

Napfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - HotelyNapfeny Hotel Zalakaros - Pensionhotel - Hotely
Název:  Napfeny Hotel
Ulice:  Termál u. 10.
Město:  8749 Zalakaros
Okres:  Nagykanizsa
Kraj:  Zala / Zalaegerszeg
Země:  Maďarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1707 Kč
62 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithuruslnlarzh

Rychlý popis

Napfeny Hotel se nachází ve městě Zalakaros ve čtvrti plné zeleně a poskytuje ubytování v pokojích s kuchyňským koutem a balkonem.Termální lázně jsou od hotelu vzdáleny 150 metrů. Hotelové wellness centrum nabízí terapeutické, masážní a kosmetické procedury, infračervenou saunu a posilovnu. Elegantní vybavení útulně zařízených pokojů v hotelu Napfeny zahrnuje kabelovou TV, parkety a kuchyňský kout s ledničkou a mikrovlnnou troubou. Ve všech prostorách hotelu je dostupné bezplatné Wi-Fi a na recepci je vám k dispozici internetový koutek. Hotel Napfeny má také knihovnu a nabízí i bezplatné užití pračky. Hotelová restaurace nabízí výběr bufetů a různých menu, včetně dětského menu. K dispozici jsou zde vysoké stoličky, dětské postýlky i vaničky. Nejbližší supermarket najdete ve vzdálenosti 300 metrů od hotelu. Z vyhlídky vzdálené 2 km od hotelu můžete obdivovat okolní krajinu.

 
 
facebook g+ twitter