Evropa > Maďarsko > Vas / Szombathely > Kőszeg > Bük > Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive

Informace o Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive

Vítáme Vás na stránce Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive.

  • Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive

Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive Bük - Pensionhotel - Hotely
Název:  Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive
Ulice:  Európa út 1.
Město:  9740 Bük
Okres:  Kőszeg
Kraj:  Vas / Szombathely
Země:  Maďarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2222 Kč
87 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrunofirotrnlarzhja

Rychlý popis

All inclusive Danubius Health Spa Resort se nachází v lázeňském městě Bük v západním Maďarsku a pyšní se vlastním wellness centrem s celou řadou sportovních zařízení, včetně kurtů na tenis a squash. Vedle hotelu se nachází golfový a společenský klub Birdland s 18jamkovým mistrovským hřištěm. Ve společných prostorách je zdarma k dispozici Wi-Fi. Klimatizované hotelové pokoje mají balkon a koupelnu vybavenou župany a fénem. K vybavení pokojů patří telefon s přímou volbou, satelitní TV a minibar. K dispozici jsou také propojené a bezbariérové pokoje. Hostům je k dispozici krytý termální, krytý a venkovní bazén. Součástí wellness je také vířivka, suchá i parní sauna a solárium. Na místě je k dispozici kompletně vybavené fitness centrum. Restaurace Nils Holgersson má terasu a nabízí jídla maďarské a mezinárodní kuchyně. Objednat si můžete také wellness a dietní menu. Bar najdete v hale, u bazénu i na zahradě. Hotel nabízí celou řadu aktivit zdarma, jako jsou minigolf, petanque, nordic walking, skupinové cvičební programy nebo zahradní šachy. Za příplatek je k dispozici herna a brasserie s bowlingem. Hotelové konferenční a banketové prostory jsou ideálním místem pro setkání až 160 osob. Hotel leží 25 km od hranic s Rakouskem.


Důležité informace

Pokud cestujete s dětmi, informujte prosím rezort předem o jejich věku. Tento údaj můžete při rezervaci napsat do zvláštních požadavků nebo personál kontaktovat přímo. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Vezměte prosím na vědomí, že z důvodu údržby budou bazény v následujících obdobích uzavřeny: - bazén s atrakcemi: 27. února – 1. března 2017, 29.–31. května 2017, 4.–6. září 2017; 11.–13. prosince 2017, - krytý bazén: 20.–22. března 2017, 19.–21. června 2017, 11.–13. září 2017, 4.–6. prosinci 2017, - venkovní bazén: 1. prosince 2016 – 13. března 2017, 12.–14. června 2017, 18.–20. září 2017, 1. prosince 2017 – 13. března 2018, - dětský bazén: 10.–11. dubna 2017, 3.–4. června 2017, 9.–10. října 2017.

Zajímavosti v okolí

Kohfidisch40 kmKohfidisch ASK Kohfidisch
Mörbisch am See43 kmMörbisch am See pláž
Bad Tatzmannsdorf43 kmBad Tatzmannsdorf Avita
 
 
facebook g+ twitter