Evropa > Maďarsko > Vas / Szombathely > Kőszeg > Bük > Hunguest Hotel Répce

Informace o Hunguest Hotel Répce

Vítáme Vás na stránce Hunguest Hotel Répce na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hunguest Hotel Répce, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hunguest Hotel Répce, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hunguest Hotel Répce.

  • Hunguest Hotel Répce

Hunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Bük - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hunguest Hotel Répce
Ulice:  Termál krt. 41
Město:  9740 Bük
Okres:  Kőszeg
Kraj:  Vas / Szombathely
Země:  Maďarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1481 Kč
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanoslrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hunguest Hotel Répce se nachází v lázeňském středisku Bükfürdö u západních hranic Maďarska. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v lobby a volný vstup do termálních lázní Bük v I. zóně přes krytou a vytápěnou spojovací chodbu. Všechny pokoje mají TV, koupelnu a toaletu. V jídelně se podávají snídaně a večeře formou bufetu. Místní léčivá voda je vyhlášena po celé Evropě. Hunguest Hotel Répce leží v klidném prostředí s příznivými klimatickými podmínkami. Nedaleké restaurace podávají jídla mezinárodní i maďarské kuchyně a také jedinečné domácí speciality. V baru si můžete vybrat z pestré nabídky nápojů, kávy a moučníků. Hotel Répce se nachází na tichém a klidném místě ve stínu stromů, 220 km od Budapešti, 50 km od Šoproně a 30 km od města Szombathely.


Důležité informace

Upozorňujeme, že za průkazku na vstup do termálních lázní se platí menší poplatek jako vratná bezpečnostní záloha.

Zajímavosti v okolí

Kohfidisch40 kmKohfidisch ASK Kohfidisch
Bad Tatzmannsdorf43 kmBad Tatzmannsdorf Avita
Mörbisch am See43 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter