Informace o Hotel Piroska

Vítáme Vás na stránce Hotel Piroska na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Piroska, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Piroska, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Piroska.

  • Hotel Piroska

Hotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - HotelyHotel Piroska Bük - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Piroska
Ulice:  Kossuth Lajos utca 60.
Město:  9737 Bük
Okres:  Kőszeg
Kraj:  Vas / Szombathely
Země:  Maďarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1711 Kč
67 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvruslrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Piroska v obci Bük se nachází 2,2 km od wellness a dobrodružného centra Bükfürdő a 25 km od rakouské hranice. Nabízí vlastní wellness část a sezónní venkovní bazén otevřený od května do září, pokud to počasí dovolí. Na místě lze parkovat zdarma. Hotel Piroska Bük se může pochlubit wellness zázemím s vířivkou, finskou saunou, bio saunou, infračervenými saunami, párou a tepidáriem. Dopřát si můžete také masáže a různé kosmetické procedury. Všechny nekuřácké pokoje prošly v roce 2012 renovací a mají vlastní koupelnu, kabelovou TV a bezpečnostní schránku. Na vyžádání jsou k dispozici pokoje, ve kterých se lze ubytovat s domácími mazlíčky, a pokoje vhodné pro alergiky. Děti se mohou pobavit v herně nebo na hřišti. K zázemí hotelu patří také rodinná relaxační část s dětskými postýlkami, přebalovacím pultem a hračkami. V restauraci se podávají jídla maďarské a mezinárodní kuchyně.

Zajímavosti v okolí

Kohfidisch39 kmKohfidisch ASK Kohfidisch
Bad Tatzmannsdorf41 kmBad Tatzmannsdorf Avita
Mörbisch am See43 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter