Evropa > Maďarsko > Vas / Szombathely > Kőszeg > Bük > Caramell Premium Resort Superior

Informace o Caramell Premium Resort Superior

Vítáme Vás na stránce Caramell Premium Resort Superior na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Caramell Premium Resort Superior, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Caramell Premium Resort Superior, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Caramell Premium Resort Superior.

  • Caramell Premium Resort Superior

Caramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - HotelyCaramell Premium Resort Superior Bük - Pensionhotel - Hotely
Název:  Caramell Premium Resort Superior
Ulice:  Európa u. 18.
Město:  9740 Bük
Okres:  Kőszeg
Kraj:  Vas / Szombathely
Země:  Maďarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1532 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Caramell se nachází 5 minut pěšky od centra Büku. Nabízí moderní wellness centrum s krytým bazénem, saunovým světem, parní saunou, tepidáriem a solnou jeskyní, bezplatné Wi-Fi a zdarma kyvadlovou dopravu do termálních lázní Bükfürdő. Caramell Hotel provozuje kosmetické a fitness centrum. Hosté si mohou vybrat z 60 různých wellnessových, léčebných a holistických procedur. V restauraci Mandala a baru Buddha si hosté mohou pochutnat na jídlech maďarské a mezinárodní kuchyně. V nabídce jsou i dietní jídla. Pokoje jsou moderní a prostorné a mají balkon, minibar, LCD TV, trezor a koupelnu. Hned vedle hlavní budovy je umístěný hotelový adventure park Crystal Tower. Kolem budovy vedou cyklistické a turistické stezky. Wellness centrum, posilovna a cvičení (aerobik, strečink, jóga, tai či, aqua gymnastika) jsou k dispozici zdarma.

Zajímavosti v okolí

Kohfidisch39 kmKohfidisch ASK Kohfidisch
Bad Tatzmannsdorf42 kmBad Tatzmannsdorf Avita
Mörbisch am See43 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter