Evropa > Maďarsko > Vas / Szombathely > Kőszeg > Bük > Hunguest Hotel Répce Gold

Informace o Hunguest Hotel Répce Gold

Vítáme Vás na stránce Hunguest Hotel Répce Gold na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hunguest Hotel Répce Gold, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hunguest Hotel Répce Gold, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hunguest Hotel Répce Gold.

  • Hunguest Hotel Répce Gold

Hunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Répce Gold Bük - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hunguest Hotel Répce Gold
Ulice:  Európa út 3
Město:  9740 Bük
Okres:  Kőszeg
Kraj:  Vas / Szombathely
Země:  Maďarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1753 Kč
66 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgnofihrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hunguest Hotel Répce Gold je přímo propojený zastřešeným průchodem s městskými lázněmi. Ve společných prostorách nabízí bezplatné Wi-Fi a na místě je neplacené soukromé parkoviště. V klimatizované restauraci se podávají mezinárodní a maďarské speciality. Restaurace má také sezónní terasu. K dispozici je i lobby bar s širokým sortimentem alkoholických a nealkoholických nápojů. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu. Na osobu a noc je možné využít bezplatného vstupu do ozdravných lázní a venkovního bazénu Bükürdő Medicinal Spa. Nabídka termálních lázních zahrnuje lékařská vyšetření, komplexní léčebné kúry, hydro-, elektro- a fyzioterapii, zdravotní cvičení, různé typy masáží, laser, parafango, bahenní zábaly, ultrazvuk i zátěžové koupele.


Důležité informace

Upozorňujeme, že za průkazku na vstup do termálních lázní se platí vratná záloha.

Zajímavosti v okolí

Kohfidisch40 kmKohfidisch ASK Kohfidisch
Bad Tatzmannsdorf43 kmBad Tatzmannsdorf Avita
Mörbisch am See43 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter