Evropa > Belgie > Brusel > Hotel A La Grande Cloche

Informace o Hotel A La Grande Cloche

Vítáme Vás na stránce Hotel A La Grande Cloche na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel A La Grande Cloche, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel A La Grande Cloche, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel A La Grande Cloche.

  • Hotel A La Grande Cloche

Hotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel A La Grande Cloche Brusel - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel A La Grande Cloche
Ulice:  Place Rouppe 10
Město:  1000 Brussels
Země:  Belgie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1294 Kč
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel A La Grande Cloche sídlí v budově z 19. století na náměstí Place Rouppe v Bruselu, v pěší vzdálenosti od náměstí Grand Place a ikonické sošky čurajícího chlapečka Manneken Pis. Náměstí je známé díky nádherné fontáně a světově proslulé restauraci Le Comme Chez Soi. Hotel nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a pokoje a apartmány s Wi-Fi zdarma. Hotel A La Grande Cloche má jednoduše, ale prakticky zařízené pokoje a apartmány s kabelovou TV a vlastní nebo sdílenou koupelnou. Některé jsou vybavené i příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy nebo se z nich otevírá výhled na náměstí Place Rouppe. V přízemí je jídelna, kde se každé ráno podává snídaně formou bufetu. Hotel A La Grande Cloche zajišťuje službu úschovy zavazadel a v jeho vstupní hale mohou hosté využívat počítač s připojením na internet. Musée Bruxellois de la Gueuze (muzeum) je vzdálené něco málo přes 10 minut chůze. Na vlakové nádraží Brusel-jih s terminály vlaků Thalys a Eurostar a spoji na letiště Charleroi lze dojít za 15 minut. Mezinárodní letiště Brusel leží od hotelu 17 km.


Důležité informace

Hosty, kteří mají přijet mimo otevírací dobu recepce, žádáme, aby hotel o svém příjezdu předem informovali. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter