Evropa > Belgie > Brusel > Hotel Aristote

Informace o Hotel Aristote

Vítáme Vás na stránce Hotel Aristote na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Aristote, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Aristote, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Aristote.

  • Hotel Aristote

Hotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Aristote Brusel - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Aristote
Ulice:  Avenue de Stalingrad 7
Město:  1000 Brussels
Země:  Belgie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1035 Kč
40 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Aristote se nachází v centru Bruselu, zhruba 150 metrů od stanice metra Anneessens. Památkově chráněná budova z 19. století má jednoduše, ale prakticky zařízené pokoje s TV, Wi-Fi zdarma a vlastní koupelnou. K sošce Čurajícího chlapečka (Manneken Pis) odtud dojdete za 5 minut. Hotel Aristote je vzdálený 10 minut chůze od náměstí Grand Place/Grote Markt i od vlakového nádraží Bruxelles-Midi/Brussel-Zuid. K Musée Bruxellois De La Gueuze je to pěšky 15 minut. V restauraci La Divina Comedia se podávají mezinárodní speciality ovlivněné italskou kuchyní, těšit se můžete i na pizzu. Zařízení ve středověkém stylu se inspirovalo u stejnojmenného slavného eposu od Danta Alighieriho.

 
 
facebook g+ twitter