Evropa > Belgie > Brusel > Hotel Windsor

Informace o Hotel Windsor

Vítáme Vás na stránce Hotel Windsor na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Windsor, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Windsor, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Windsor.

  • Hotel Windsor

Hotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Windsor Brusel - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Windsor
Ulice:  13, Place Rouppe
Město:  1000 Brussels
Země:  Belgie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1087 Kč
42 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Windsor se nachází v centru Bruselu mezi jižním a hlavním nádražím, 10 minut chůze od náměstí Grand Place, sošky Čůrajícího chlapečka a nákupní čtvrti. Hotel stojí v živé části v centru města a nabízí kontinentální snídaně a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje v hotelu mají TV a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Windsor nabízí také pokoje s výhledem na město. Přímo naproti hotelu se nachází restaurace Comme Chez Soi, která je oceněná 2 hvězdičkami průvodce Michelin Red. Další restaurace, obchody, kavárny a bary jsou v bezprostřední blízkosti hotelu v docházkové vzdálenosti. Tramvajová zastávka Anneessens je vzdálená 200 metrů a snadno se odtud dostanete do mnoha částí Bruselu. Před hotelem je k dispozici veřejné parkoviště.


Důležité informace

Upozorňujeme, že handicapovaní hosté nemohou být ubytováni v tomto hotelu.

 
 
facebook g+ twitter