Evropa > Belgie > Brusel > Hotel Barry

Informace o Hotel Barry

Vítáme Vás na stránce Hotel Barry na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Barry, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Barry, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Barry.

  • Hotel Barry

Hotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - HotelyHotel Barry Brusel - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Barry
Ulice:  Place Anneessens 25
Město:  1000 Brussels
Země:  Belgie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1035 Kč
40 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Barry nabízí jednoduché, prakticky zařízené pokoje v centru Bruselu, pouhých 50 metrů od stanice metra Anneessens. Wi-Fi je v hotelu k dispozici zdarma. Cenově výhodné pokoje v hotelu Barry jsou vybavené psacím stolem a kabelovou TV. Ve všech je také topení a vlastní koupelna. K sošce čurajícího chlapečka Manneken Pis dojdete od hotelu asi za 5 minut a na náměstí Grote Markt za necelých 10 minut. Barry Hotel je vzdálený zhruba 15 minut chůze od nádraží Brusel Jih s terminálem vlaků Eurostar. U hotelu nechybí parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter