Evropa > Bulharsko > Primorsko > Les Magnolias Hotel

Informace o Les Magnolias Hotel

Vítáme Vás na stránce Les Magnolias Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Les Magnolias Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Les Magnolias Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Les Magnolias Hotel.

  • Les Magnolias Hotel

Les Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyLes Magnolias Hotel Primorsko - Pensionhotel - Hotely
Název:  Les Magnolias Hotel
Ulice:  IYC Primorsko
Město:  8181 Primorsko
Země:  Bulharsko
 

 Tento text je dostupný také v: csenskplfrhurubg

Rychlý popis

Les Magnolias Hotel se nachází v Primorsku, 150 metrů od pláže. Nabízí soukromou pláž se slunečníky a lehátky, velký venkovní bazén s knihovnou a bazénem pro děti, Wi-Fi zdarma ve společných prostorách a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je moderně zařízené ubytování s klimatizací, balkonem, kabelovou TV s plochou obrazovkou a koupelnou. V restauraci se podávají mezinárodní jídla a různá vína a v baru si můžete dát osvěžující nápoje a koktejly. Les Magnolias Hotel nabízí unikátní wellness centrum se saunou, vířivkou, hammamem a fitness centrem a sportovní centrum s volejbalovým hřištěm, stadionem, tenisovým kurtem a stolním tenisem. Ubytování se nachází 2,5 km od města Kiten, které je proslulé svými nákupními oblastmi, a 60 km od letiště Burgas, kam lze za poplatek zajistit dopravu.

 
 
facebook g+ twitter