Evropa > Bulharsko > Primorsko > Perla Sun Park Hotel

Informace o Perla Sun Park Hotel

Vítáme Vás na stránce Perla Sun Park Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Perla Sun Park Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Perla Sun Park Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Perla Sun Park Hotel.

  • Perla Sun Park Hotel

Perla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelyPerla Sun Park Hotel Primorsko - Pensionhotel - Hotely
Název:  Perla Sun Park Hotel
Ulice:  1 Saedinenie Str.
Město:  8290 Primorsko
Země:  Bulharsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanofirotrnlarzh

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v letovisku Primorsko, 20 metrů od jižní pláže a nedaleko Ďábelské řeky a dubového lesa Kralska, a nabízí bazén s barem i lázeňské centrum. Perla Sun Park Hotel poskytuje klimatizované pokoje s balkonem, chladničkou a kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi a neplatí se ani za parkoviště. Lázeňská a sportovní část hotelu zahrnuje vířivky, solárium, posilovnu, tenisový kurt i hřiště na basketbal nebo fotbal. Součástí hotelu Perla Sun Park je restaurace s lobby barem. K dispozici je také Sky Bar s nabídkou lehkého občerstvení nebo zázemí pro grilování pod širým nebem. Pouhých 20 metrů od hotelu můžete navštívit komplex Aquaplanet Primorsko & Sport Centre.

 
 
facebook g+ twitter