Evropa > Bulharsko > Primorsko > Sunrise Hotel

Informace o Sunrise Hotel

Vítáme Vás na stránce Sunrise Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sunrise Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sunrise Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sunrise Hotel.

  • Sunrise Hotel

Sunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySunrise Hotel Primorsko - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sunrise Hotel
Ulice:  Treti mart 92
Město:  8180 Primorsko
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
459 Kč
19 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgnofirotrnlelarzh

Rychlý popis

Tento hotel se nachází ve městě Primorsko, 5 minut chůze od pláže a v bezprostřední blízkosti hlavní ulice, a nabízí bazén, nepřetržitě otevřenou recepci i bezplatné parkoviště. Hotel Sunrise Primorsko stojí 100 metrů od aquaparku se spoustou bazénů a skluzavek. Během svého pobytu mohou hosté využívat hotelovou posilovnu, masážní salon i zázemí pro stolní tenis. Hotel poskytuje ubytování v pokojích s klimatizací, balkonem, kabelovou LCD TV a zdarma dostupným Wi-Fi. Ve všech najdete také koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. V restauraci i baru se podávají pokrmy bulharské a mezinárodní kuchyně i osvěžující nápoje. Hotel Sunrise Primorsko je obklopený parkem o rozloze 3 000 m² a patří k němu také dobře udržovaná zahrada.


Důležité informace

Upozorňujeme, že ceny přistýlek uvedené v hotelových podmínkách zahrnují pouze ubytování. Osoby, kteří spí na přistýlkách, platí za jídlo zvlášť (navíc k ceně za přistýlku).

 
 
facebook g+ twitter