Evropa > Bulharsko > Primorsko > Hotel Bisser

Informace o Hotel Bisser

Vítáme Vás na stránce Hotel Bisser na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bisser, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bisser, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bisser.

  • Hotel Bisser

Hotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Bisser Primorsko - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bisser
Ulice:  8181 IYC Primorsko
Město:  8181 Primorsko
Země:  Bulharsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdarotrnlzh

Rychlý popis

Hotel Bisser se nachází uprostřed klubového rezortu v letovisku Primorsko, 400 metrů od pláže, a nabízí pokoje se soukromým balkonem i ve společných prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou prakticky zařízené a jejich součástí je kabelová TV i vlastní koupelna s bezplatnými toaletními potřebami. Stravování zajišťuje à la carte restaurace Forest Beach s každodenním provozem, která prošla v roce 2015 rekonstrukcí. Restaurace zabírá celkem 3 podlaží, má elegantní jídelnu a patří k ní prostorné terasy s malebným výhledem. V hotelovém baru pak můžete posedět u koktejlů a dalších osvěžujících nápojů. Hned vedle restaurace se nachází volně přístupný venkovní bazén s částí vyhrazenou dětem. Přibližně 3 km od hotelu leží město Kiten známé svými nákupními zónami a stejná vzdálenost vás dělí od centra města Primorsko. Hotel Bisser stojí 9 km od řeky Ropotamo i skalního útvaru Beglik Taš. Navštívit můžete také 15 minut jízdy autem vzdálené městečko Sozopol zapsané na seznamu UNESCO. Na letiště Burgas je to 61 km, přičemž za příplatek jsou zajišťovány transfery.

 
 
facebook g+ twitter