Evropa > Bulharsko > Primorsko > Sveti Dimitar Hotel

Informace o Sveti Dimitar Hotel

Vítáme Vás na stránce Sveti Dimitar Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sveti Dimitar Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sveti Dimitar Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sveti Dimitar Hotel.

  • Sveti Dimitar Hotel

Sveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - HotelySveti Dimitar Hotel Primorsko - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sveti Dimitar Hotel
Ulice:  Primorsko
Město:  8000 Primorsko
Země:  Bulharsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Sveti Dimitar se nachází 200 m od pláže v Primorsku. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem, venkovní bazén, masáže a lázeňské centrum se saunou a posilovnou. Hotel Sveti Dimitar poskytuje ubytování ve světlých pokojích vybavených minibarem, TV s příjmem digitálního vysílání a telefonem. Všechny mají posezení, velká okna, pracovní stůl a prostornou koupelnu se sprchou a fénem. V restauraci nebo na letní terase si mohou hosté pochutnat na pokrmech bulharské kuchyně. V hotelu je i piano bar a snídárna. Dimitar Sveti Hotel má recepci s nepřetržitým provozem, internetový koutek a zajišťuje službu hlídání dětí. Hosté mohou také využívat neplacené veřejné parkoviště a navštívit přírodní rezervaci Ropotamo, která je od hotelu vzdálená 8 km.


Důležité informace

Na požádání jsou zdarma dostupné dětské postýlky. Informujte prosím Sveti Dimitar Hotel o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter