Evropa > Bulharsko > Varna > Capitol Hotel

Informace o Capitol Hotel

Vítáme Vás na stránce Capitol Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Capitol Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Capitol Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Capitol Hotel.

  • Capitol Hotel

Capitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCapitol Hotel Varna - Pensionhotel - Hotely
Název:  Capitol Hotel
Ulice:  40, Petko Karavelov St.
Město:  9002 Varna City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1240 Kč
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Capitol Hotel se nachází se v blízkosti mořské zahrady a Vysoké školy ekonomické. Nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV a minibarem. Restaurace a lobby bar podávají jídla evropské kuchyně a široký výběr nápojů a koktejlů. Hotel stojí 5 minut pěšky od varnského letního divadla, kde se konají letní festivaly, tenisových kurtů, pláže a pobřežní promenády, varnské nákupní ulice a archeologického muzea. Capitol Hotel je vzdálen 1,5 km od vlakového nádraží ve Varně a nejbližší autobusová zastávka je 50 metrů od hotelu. Varnské letiště je 8 km daleko. Za příplatek je k dispozici doprava na letiště.

 
 
facebook g+ twitter