Evropa > Bulharsko > Varna > Golden Tulip Varna

Informace o Golden Tulip Varna

Vítáme Vás na stránce Golden Tulip Varna na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Golden Tulip Varna, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Golden Tulip Varna, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Golden Tulip Varna.

  • Golden Tulip Varna

Golden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Varna Varna - Pensionhotel - Hotely
Název:  Golden Tulip Varna
Ulice:  3A Hristo Botev Blvd.
Město:  9000 Varna City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1183 Kč
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Golden Tulip Varna se nachází v centru přístavního města Varna, 12 km od přímořského letoviska Golden Sands a 15 minut chůze od pláže, a nabízí výhled na katedrálu Nanebevzetí Panny Marie. Na místě je k dispozici 90 prostorných pokojů, 3 konferenční místnosti a business centrum s moderním technickým vybavením a bezplatným internetovým připojením. V hotelu Golden Tulip si můžete dát vynikající jídla evropské kuchyně v à la carte restauraci nebo si zajít na skleničku do příjemného lobby baru.

 
 
facebook g+ twitter