Evropa > Bulharsko > Varna > Boutique Splendid Hotel

Informace o Boutique Splendid Hotel

Vítáme Vás na stránce Boutique Splendid Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Boutique Splendid Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Boutique Splendid Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Boutique Splendid Hotel.

  • Boutique Splendid Hotel

Boutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyBoutique Splendid Hotel Varna - Pensionhotel - Hotely
Název:  Boutique Splendid Hotel
Ulice:  30, Bratya Shkorpil St.
Město:  9000 Varna City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1090 Kč
41 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Splendid se nachází v centru Varny vedle katedrály Nanebevzetí Panny Marie. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a SAT TV. Hotel sídlí ve stoleté zrekonstruované budově poblíž pěší nákupní ulice, budovy Opery a divadla ve Varně. Hotel Splendid se nachází hned vedle zastávky autobusu č. 409, který jezdí na letiště. Snadno se odtud dostanete na promenádu a na pláž ve Varně i do letoviska Zlaté písky. Na požádání je dostupná doprava z/na letiště.

 
 
facebook g+ twitter