Evropa > Bulharsko > Varna > Panorama Hotel

Informace o Panorama Hotel

Vítáme Vás na stránce Panorama Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Panorama Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Panorama Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Panorama Hotel.

  • Panorama Hotel

Panorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyPanorama Hotel Varna - Pensionhotel - Hotely
Název:  Panorama Hotel
Ulice:  31, Primorski blvd.
Město:  9000 Varna City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1239 Kč
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Panorama Hotel se nachází na bulváru Primorski přímo u pláže v centru Varny. Má výhled na proslulou Mořskou zahradu a záliv. Ulici s plážovými kluby a komplex Primorski s bazény najdete jen 20 metrů odtud. Hotel Panorama nabízí pokoje a apartmány s lednicí, satelitní TV, ústředním topením, klimatizací a Wi-Fi zdarma. Každý den se od 7:00 do 10:30 podává snídaně formou bufetu. V lobby baru si můžete dát občerstvení a nápoje. Sauna a masáže jsou k dispozici za příplatek. Na místě se nachází také konferenční místnost pro 25 osob. Do přístavu a na hlavní vlakové nádraží ve Varně dojdete za 3 minuty. Hlavní nákupní ulice vede 5 minut chůze od hotelu a na jižní i centrální pláž je to odtud 30 a 100 metrů. V okolí můžete navštívit zajímavosti, včetně pozůstatků římských lázní ve Varně, vzdálených 30 metrů od hotelu, akvária (100 metrů), Národního námořního muzea (50 metrů), Mořské zahrady (350 metrů) a hvězdárny a planetária ve Varně vzdálených 700 metrů. V okruhu 1 km od hotelu se nachází hlavní administrativní a veřejné instituce ve městě. Panorama stojí 7 km od letiště Varna. Přímo před hotelem je autobusová zastávka.

 
 
facebook g+ twitter