Evropa > Bulharsko > Varna > Victoria Hotel

Informace o Victoria Hotel

Vítáme Vás na stránce Victoria Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Victoria Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Victoria Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Victoria Hotel.

  • Victoria Hotel

Victoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyVictoria Hotel Varna - Pensionhotel - Hotely
Název:  Victoria Hotel
Ulice:  Han Malamir 6 Str.
Město:  9000 Varna City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
578 Kč
21 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Victoria Hotel se nachází v centru Varny v blízkosti všech komerčních a správních institucí. Nabízí komfortní pokoje a přístup k internetu zdarma. Na výlet se hosté mohou vydat do města, kde čeká spoustu památek a zábavy. bar ve vstupní hale hotelu je otevřen 24 hodin denně. Den můžete začít bohatou snídani.

 
 
facebook g+ twitter