Evropa > Bulharsko > Varna > Interhotel Cherno More

Informace o Interhotel Cherno More

Vítáme Vás na stránce Interhotel Cherno More na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Interhotel Cherno More, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Interhotel Cherno More, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Interhotel Cherno More.

  • Interhotel Cherno More

Interhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - HotelyInterhotel Cherno More Varna - Pensionhotel - Hotely
Název:  Interhotel Cherno More
Ulice:  33 Slivnitca blvd.
Město:  9000 Varna City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1019 Kč
37 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Interhotel Cherno More se nachází v centru Varny, 450 metrů od pláže a 300 metrů od parku Morska gradina. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a panoramatickým výhledem. Všechny pokoje mají kabelovou TV a lednici. Některé nabízí posezení s pohovkou. V koupelně najdete sprchu, fén a toaletní potřeby zdarma. Na místě je k dispozici fitness centrum, kasino, různé restaurace, koktejlový bar s panoramatickým výhledem, obchody, banka a mnoho dalších zařízení. Restaurace v nejvyšším patře nabízí krásný panoramatický výhled. Další sportovní a zábavní možnosti zahrnují jógu a taneční studio. Hosté si mohou zahrát bowling a kulečník. Ubytování se nachází 2 km od vlakového nádraží Varna a 10 km od letiště Varna. Za 10 minut dojdete k mnoha historickým a kulturním památkám ve Varně, jako je například opera, umělecká galerie a archeologické muzeum.

 
 
facebook g+ twitter