Evropa > Bulharsko > Varna > City Mark Hotel

Informace o City Mark Hotel

Vítáme Vás na stránce City Mark Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu City Mark Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt City Mark Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro City Mark Hotel.

  • City Mark Hotel

City Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - HotelyCity Mark Hotel Varna - Pensionhotel - Hotely
Název:  City Mark Hotel
Ulice:  Frederik Shopen 2 Str
Město:  9000 Varna City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
577 Kč
23 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Upozorňujeme, že check-in a předání klíčů probíhá na adrese: Фредерик Шопен 2, Варна, 9000. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím City Mark Hotel o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter